Kidsclub
MİNİK AŞÇILAR MUTFAKTA!


Türkiye’de bir ilk CRAKERSPİZZA bünyesinde gerçekleşiyor. 

CRAKERSPİZZA Kapılarını Çocuklar için açmaya devam ediyor. Kids Club bünyesinde gerçekleştirdiğimiz pizza yapımı etkinliğimizde eğlenceli vakitler geçiriyoruz. Çocuklar kendi hamurlarını açıp, malzemelerini hazırlıyor, bize de pişirmesi kalıyor. 

Binlerce çocuğun renkli dünyasına konuk olduk, olmaya da devam ediyoruz. Geleceğimizin ışığı olan çocuklarımızın mutluluğu, sağlıklı gelişimleri için bir sosyal aktivite de biz yapalım dedik ve 2012 yılında başladığımız KİDSCLUB yolculuğunda binlerce çocuğun kalbine, ruhuna dokunduk. Neşeleri ve gülümsemeleriyle kalbimizi fethetmeye devam ediyorlar.


Etkinliklerimizde gerçek saf ve mutluluğa yakından şahit oluyoruz. Çocuklarımızın yüzündeki mutluluk paha biçilemez anlara sebebiyet veriyor. Ömürlerinin sonuna kadar zihinlerinde bu hatıraya ev sahipliği yapmak bizi fazlasıyla gururlandırıyor. 


Unutmayınız! İyi bir yetişkin olabilmek, sağlıklı bir çocukluktan geçer. KidsClub bünyesinde bu eğlence ve mutluluk dolu etkinliklere dahil olmak için bulunduğunuz İldeki Crakerspizza Şubesiyle iletişime geçebilirsiniz. 


İletişim için Tıklayınız. Şubelerimiz